Mechanik maszyn rolniczych → darmowe zakwaterowanie → Austria!

Sedulus Sp. z o.o.

Westendorf, Austria, zagranica

Miejsce pracy: Westendorf, Austria

Opis stanowiska

  • praca w serwisie maszyn rolniczych
  • naprawa i konserwacja części
  • prace modernizacyjne, wymiana płynów, części
  • przebudowa ciągników sprzedawanych przez firmę

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w naprawie i mechanice maszyn rolniczych
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (min. B1)
  • wiedza techniczna z zakresu mechaniki
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane prawo jazdy i samochód

Oferujemy

  • wynagrodzenie 2100-2200 € netto przy 167h
  • stałe zatrudnienie przez austriackiego pracodawcę
  • płatny urlop oraz dodatki świąteczne
  • gwarancja 13 i 14 pensji rocznie
  • darmowe zakwaterowanie opłacone przez firmę
  • ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy