Mechanik Maszyn Produkcyjnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik Maszyn ProdukcyjnychMiejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych urządzeń i infrastruktury zakładowej
  • Montowanie oraz uruchamianie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Usuwanie awarii, konserwowanie i remontowanie urządzeń techniki zakładowej
  • Współpracę firmami zewnętrznymi prowadzącymi prace remontowe na terenie zakładu produkcyjnego
  • Uczestniczenie i współpracę w projektach (TPM, AIG i innych)

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość działania urządzeń wspomagających funkcjonowanie procesów produkcyjnych
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń produkcyjncyh, zasad ich działania
  • Uprawnienia do pracy na wysokości i w przestrzeniach zamkniętych
  • Umiejętność czytania oraz tworzenia rysunków technicznych
  • Kurs spawania, uprawnienia SEP – mile widziane
  • Umiejętności techniczne i manualne

Nasz Klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
  • Stabilne zatrudnie
  • Pakiet szkoleń
  • Dodatkowe benefity: multisport, opieka medyczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.