Mechanik Maszyn - nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

ZA PRACĘ W NASZYM ZESPOLE OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie początkowe 20zł/h brutto oraz atrakcyjny system premiowy
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • szkolenia stanowiskowe oraz pracę pod opieką przełożonego
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

OBOWIĄZKI PEŁNIONE NA STANOWISKU TO:

  • naprawa zgłaszanych usterek
  • planowanie remontów maszyn
  • weryfikacja stanu technicznego maszyn
  • nadzór nad ilością części zapasowych
  • współpraca z innymi działami.

Mile widziana będzie podstawowa znajomość budowy maszyn.

OFERTA DEDYKOWANA JEST KAŻDEMU KTO MA CHĘCI DO PRACY A PRZY TYM CHCE OTRZYMAĆ WYSOKIE ZAROBKI.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 506-561-585 lub 504 862 677 - zapraszamy do kontaktu:)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.