Mechanik Maszyn i Urządzeń

HRQ Engineering Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń na Obszarze Produkcji,
Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji maszyn i urządzeń,
Prowadzenie rejestru zdarzeń awaryjnych i analiza wystąpień awarii,
Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zminimalizowania wystąpień usterek maszyn i urządzeń.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe: mechaniczne, elektromechaniczne,
Posiadanie uprawnień elektrycznych eksploatacyjnych oraz energetycznych eksploatacyjnych,
Znajomość zasad działania układów mechanicznych, rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
Doświadczenie w zakresie naprawy urządzeń mechanicznych oraz diagnozy i naprawy układów hydraulicznych i pneumatycznych,
Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją specjalistów, inżynierów oraz kadry zarządzając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji