Agencja Zatrudnienia KS Service

Mechanik maszyn CNC

Miejsce pracy: Zonhoven, Belgia

ZADANIA

  • czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn
  • usuwanie awarii i udoskonalanie maszyn
  • szacowanie kosztów reparacji
  • planowanie i realizacja planu konserwacyjnego

OCZEKUJEMY

  • doświadczenia w pracy w obszarze utrzymania ruchu
  • dużej wiedzy technicznej z zakresu obsługi maszyn
  • umiejętności czytania schematów technicznych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, a także możliwość wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 15 euro brutto za godzinę oraz trzynastą pensję
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • zwrot kosztów za paliwo, opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii, pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Angelika Selwuch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723, +48 504 862 601

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy