Mechanik Maszyn Budowlanych

Gdańsk, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, wiodącego producenta maszyn i sprzętu budowlanego, poszukuję Kandydata na stanowisko:

Wymagania

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn
  • naprawa maszyn budowlanych – układów hydraulicznych, elektrycznych i mechanicznych
  • analiza usterek
  • przygotowywanie maszyn do wynajmu
  • wypełnianie dokumentacji serwisowej – przyjmowanie i zdawanie maszyn

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane: podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego; uprawnienia na wózki widłowe lub inne; wiedza zakresu hydrauliki siłowej

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (po okresie próbnym system premiowy)
  • pracę w stałym systemie godzinowym (8h dziennie)
  • prywatną opiekę medyczną – Lux Med
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (np. możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózków widłowych, czy koparki)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Inne , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji