Opis stanowiska pracy

Wymagania:

- podstawowe umiejętności z zakresu mechaniki i hydrauliki sprzętu budowlanego

- umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek

- podstawowe znajomość elektromechaniki i elektryki samochodowej

- utrzymanie parku maszynowego w stanie sprawności technicznej

dodatkowo:

- umiejętność pracy w zespole

- dobra organizacja pracy

- dyspozycyjność

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Branża koksownicza, wytwórca koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne