Mechanik maszyn budowlanych/Ślusarz

Austria, Wiedeń, okolice, zagranica

Multiserwis Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca przy naprawach sprzętu ciężkiego (koparki, ładowarki, torkretnice i innego sprzętu stosowanego przy budowie tuneli)
  • Usuwanie usterek napędów hydraulicznych
  • Kontrola nad stanem technicznym powierzonego sprzętu i urządzeń
  • Prace mechaniczno – ślusarskie przy naprawianiu
  • Współpraca z brygadami różnej narodowości

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A1
  • Doświadczenie w w / w zawodzie - minimum 2 lata
  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy

Proponujemy:

  • Długoterminowy projekt na okres 3 lat
  • Korzystny system rotacyjny 10/4
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Zapewniamy transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Multiserwis Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo należące do struktur niemieckiego koncernu... Bilfinger SE w Monachium, którego głównym akcjonariuszem jest koncern Bilfinger SE. Nasza firma istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Zatrudnia ponad 3700-osobowy zespół świetnie wykształconych i doświadczonych fachowców.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria