Mechanik maszyn budowlanych (koparki, ładowarki, buldożery) - ISLANDIA

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lónsbraut, Hafnarfjörður, Islandia, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lónsbraut, Hafnarfjörður, Islandia

Opis firmy: Firma, dla której rekrutujemy, jest głównym dostawcą koparek Hitachi na Islandii

Zadania:
• Prace mechaniczne i konserwacyjne na maszynach budowlanych: koparki, ładowarki buldożery, kruszarki. Jest to stanowisko samodzielnego specjalisty.
• Praca w systemie rotacyjnym 6/2

Oczekiwania:
• Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie
• Doświadczenie w pracy z maszynami: Hitachi, Bomag, Metso Minerals, FRD Furukawa, Bell, Xcentric - będzie dodatkowym atutem
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego - jako warunek konieczny
• Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:
• Możliwość długotrwałej współpracy - pierwszy kontrakt na 12 miesięcy
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z islandzkimi standardami - ok. 3 580 euro netto (już po odliczeniu kosztów zakwaterowania i podatku)
• Rotacja w systemie 6/2
• Praca 10h dziennie od poniedziałku do czwartku, 8h w piątki i soboty
• Zapewnione zakwaterowanie i przejazd do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku "APLIKUJ".

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Numer referencyjny: MMB/ISL/01.2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.