Mechanik Maszyn 2 zmiany

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Zawiercie

Nasz Klient to nowoczesna firma produkcyjna, zlokalizowana w Zawierciu.

Zatrudnienie dotyczy umowy o pracę bezpośrednio z firmą.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Do 30 % premii miesięcznie
  • Dodatkowy bonus za frekwencje
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy, przyjemną atmosferę pracy
  • Pracę w firmie skupiającej się na ciągłych ulepszeniach i optymalizacjach zgodnie z naszymi wartościami
  • Szkolenia w celu zapewnienia rozwoju kompetencji oraz podniesienia kwalifikacji naszych pracowników
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie PZU, karta sportowa
  • Pracę w systemie zmianowym, na ten moment 2 zmiany: 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie o profilu technicznym lub zawodowe o profilu technicznym
    mechanik
  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej w tym rysunku technicznego
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
  • Bieżące usuwanie awarii
  • Analizowanie przyczyn powstawania awarii oraz wdrażanie działań korygujących oraz zapobiegawczych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi obowiązkami na stanowisku
  • Współpraca z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych zadań (np. produkcja, jakość)
  • Udział w projektach wdrożeniowych, usprawniających oraz innych podyktowanych potrzebami biznesowymi zakładu
Oferta dotyczy pracy stałej.
Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: MMG/09/2020/SOS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.