Mechanik kutra - ISLANDIA

Work Service Express

Islandia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Islandia »

Miejsce pracy: ISLANDIA
Poszukujemy doświadczonej załogi KUTRA RYBACKIEGO
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Obowiązki:
• rozruch i nadzór silnika głównego,

• nadzór nad jednostką oraz bieżące naprawy,

• udział przy zagospodarowaniu ślimaków morskich i
uczestniczenie w pracach wyładunkowych.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Odpowiednie dokumenty takie jak zaświadczenie ze szkoleń podstawowych wynikających z konwencji STCW, świadectwo zdrowia, książeczka żeglarska, dyplom oficera mechanika.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania - JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Mile widziane:
• Doświadczenie na terenie Islandii

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na warunkach Islandzkich
• Pracę na niewielkim kutrze (25.55 m, jednostka napędowa Catepillar 650HP, +/- 410 KW)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Premie połowowe
• Wyżywienie
• Ogrzewany warsztat/magazyn do przechowywania i ewentualnych napraw sprzętu
• Zakwaterowanie na kutrze
• Bezpłatny wstęp na basen

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową