Mechanik karoserii i samochodów

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Dla naszego Klienta Prowadzącego sieć salonów samochodowych na terenie Niemiec. Poszukujemy doświadczonych Mechaników Karoserii. Atrakcyjne zatrudnienie na warunkach niemieckich z bogatym pakietem socjalnym. Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie przez 3 miesiące.

Mechanik karoserii i samochodów (m/k)
Miejsce pracy Halle (okolice Lipska)

Zakres zadań:
• Naprawa karoserii i nadwozi różnych producentów
• Wykonywanie prac konserwacyjnych i nastawczych
• Prostowanie karoserii
• Wymiana części montażowych i strukturalnych
• Spawanie, lutowanie, klejenie

Profil kandydata:
• Wykształcenie w zakresie mechanika budowy karoserii i samochodów lub inne wykształcenie techniczne
• Pracownicy innych branż, którzy są gotowi na przekwalifikowanie
• Doświadczenie w zakresie naprawy karoserii
• Wiedza na temat najnowszych technologii łączenia i dzielenia elementów
• Umiejętność samodzielnego wykonywania wysokiej jakości prac oraz ukierunkowanie na klienta

Oferujemy:
• Uregulowane i zaplanowane w długoterminowym harmonogramie godziny pracy - bez nocnych zmian
• Umowa o pracę na czas nieokreślony
• Najnowocześniejsze narzędzia, urządzenia i materiały robocze
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od osobistych kwalifikacji i wykształcenia
• Premie wynikowe i za zaangażowanie oraz 13 sta wypłata w 2019 roku
• Świadczenia dodatkowe, takie jak dopłata do przedszkola, ubezpieczenie zdrowotne, premia za obecność w pracy itp.
• 26 dni roboczych urlopu
• Możliwości dalszego kształcenia i podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.