Mechanik karoserii i samochodów

Autohaus Schüppler GmbH

Niemcy, Volkmarsen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Do pracy w naszym salonie samochodym szukamy od zaraz osoby do zatrudnienia bezpośrednio w naszej firmie na stanowisku:

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • premię wakacyjną i świąteczną
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • rodzinną atmosferę w pracy
  • pomoc w szukaniu mieszkania w przystępnej cenie

Twoje zadania:

  • naprawa i konserwacja pojazdów
  • montaż pojazdów, części i zespołów
  • prace serwisowe i kontrolne

Twój profil:

  • wykształcenie zawodowe jako mechanik budowy karoserii lub samochodowy lub porównywalne
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • zdolności techniczne i umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole oraz przykładanie wagi do jakości wykonywanej pracy
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Jesteś zainteresowany?

Czekamy na Twoją aplikację WYŁĄCZNIE W JĘZYKU NIEMIECKIM za pomocą przycisku "Aplikuj" lub drogą pocztową na: Herrn Mike Schüppler

Am Stadtbruch 19

34471 Volkmarsen

Niemcy

Wymagania

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: mechanik, mechanik samochodowy, karoseria, mechanik karoserii, samochody, auta, naprawa, montaż, niemiecki, praca w Niemczech, kwatera, dobre zarobki

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Praca na produkcji