Mechanik Hydrauliki Siłowej

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1147024

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z siedzibą w okolicach Katowic, poszukujemy kandydatów na stanowisko Mechanika Hydrauliki Siłowej.

Zakres obowiązków:

  • naprawa i bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji
  • nadzór i prowadzenie magazynu części zamiennych
  • nadzór i realizacja okresowych przeglądów technicznych maszyn
  • wykonywanie prostych przyrządów i usprawnień
  • prowadzenie remontów bieżących i okresowych
  • nadzór nad prowadzeniem kart pracy maszyn
  • wykonywanie ogólnych prac remontowych
  • prowadzenie kart pracy maszyn

Wymagania:

  • wykształcenia min. zawodowe
  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość budowy i zasad działania elementów hydrauliki siłowej
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej i tworzenia schematów hydrauliki siłowej
  • umiejętności diagnozowania i usuwania usterek

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • program wdrożeniowy
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie pracownicze

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy