Mechanik Hydrauliki Siłowej

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1138943

Dla Naszego klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa budowlanego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Mechanik Hydrauliki Siłowej w dziale Utrzymania Ruchu.

Obowiązki:

  • Montaż, naprawa oraz konserwacja układów hydraulicznych,
  • Konserwacja oraz kontrola stanu technicznego maszyn oraz urządzeń,
  • Prowadzenie zapisów dotyczących napraw, pewencji lub remontow.

Wymagania:

  • Min. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • Znajomość budowy oraz działania elementów hydrauliki siłowej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz tworzenia schematów hydrauliki siłowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Program wdrożeniowy,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.

Jeśli to oferta dla Ciebie, kliknij przycisk APLIKUJ i prześlij Nam swoje aktualne CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy