Mechanik - Hydraulik

Bioagra S.A

Goświnowice, opolskie

Bioagra S.A
BIOAGRA S.A. - czołowy producent etanolu i produktów paszowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Goświnowice

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów oraz usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Wykonywanie planowanych przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Optymalizacja pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Kontrola prawidłowej i bezpiecznej pracy maszyn i urządzeń technicznych poprzez użytkowanie zgodne z instrukcjami obsługi, przepisami energetycznymi, bhp i ppoż.;
  • Obsługa kotłowni parowej.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne)
  • Uprawnienia energetyczne;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum 1 rok;
  • Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • Możliwość nauki języka angielskiego
  • Karta sportowa ’Ticket Sport & Culture’.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
BIOAGRA SA powstała w 2004 r. Obecnie jest największym w Polsce producentem bioetanolu i etanolu wytwarzanego z ziarna kukurydzy. Należący do firmy zakład produkcyjny, który mieści się niedaleko Nysy, jest jednym z największych pracodawców w regionie. Pracuje w nim blisko 150 osób. Znacznie większa liczba osób znajduje pracę w otoczeniu gospodarczym firmy, m.in. w sektorze usług i magazynowania, transporcie i rolnictwie.

Produkcja etanolu odbywa się zgodnie ze standardami ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 oraz standardem zrównoważonego rozwoju ISCC-EU. Firma bazuje na licencji KATZEN International Inc. (USA). To jedna z najbardziej innowacyjnych technologii na świecie, którą cechuje wysoka wydajność i relatywnie niskie zużycie energii. Opiera się na jednym z najpowszechniejszych procesów zachodzących w naturze, który nie obciąża środowiska odpadami, czyli fermentacji. Zakład produkcji etanolu należący do BIOAGRA SA stosuje tę proekologiczną technologię jako jedyny w kraju.

Partnerzy biznesowi BIOAGRA SA to znane koncerny paliwowe, farmaceutyczne, chemiczne oraz firmy z branży spożywczej i rolniczej.
DOŁĄCZ DO NAS!
Bioagra S.A