Mechanik / Elektryk Utrzymania Ruchu

Orienta Polska Sp. z o.o.

Środa Śląska, dolnośląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Środa Śląska

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik / Elektryk Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie oraz usuwanie awarii maszyn,
  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn produkcyjnych
  • Rozruch nowych maszyn;
  • Kontrola stanu części zamiennych i narzędzi,
  • Współpraca z operatorami maszyn i innymi działami w Firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane o profilu elektrycznym),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne elektryczne E1

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Pakiet świadczeń socjalnych m.in Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, Ubezpieczenie Medyczne, świadczenia z ZFŚS.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.