Mechanik - elektryk taboru kolejowego (Holandia)

zagranica

Workingo Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888), dla swojego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy montażu w wagonach kolejowych w Holandii

Oferujemy:

•Pracę w oparciu o umowę holenderską

•Długoterminowe zatrudnienie

•Zapewnione i opłacone zakwaterowanie i ubezpieczenie

•Zwrot kosztów przejazdu do pracy (kilometrówka)

•Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

•Stawka 12,50 - 15,00 euro/h netto (na rękę)

Opis przykładowych prac w zależności od umiejętności:

• Montaż systemów mechanicznych lub elektrycznych w wagonach pociągów zgodnie z przepisami

• Przeprowadzanie kontroli wizualnej i pomiarów mechanicznych lub elektrycznych zgodnie z przepisami

• Układanie kabli, podłączanie i kodowanie elementów oraz paneli elektrycznych

• Usuwanie i montaż komponentów i paneli mechanicznych

• Demontaż całego obecnego systemu informacyjnego (MMI, transmisja, monitoring, wskazanie kierunku/trasy)

• Montaż i podłączanie systemów magazynowania energii: ESS (Energy Storage System) i BMS (Battery Management System)

• Wymiana świetlówek na oświetlenie LED

• Wymiana elementów wnętrza (siedzenia, kosze na śmieci, AED)

• Instalacja podłączeń 230VAC i USB w całym pociągu

• Końcowa odpowiedzialność za uruchomienie systemu

• Uzupełnianie dokumentacji: przepracowane godziny, użyte elementy, wykonane zadania

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe średnie zawodowe/techniczne lub wyższe

• Posiadanie istotnej wiedzy z zakresu mechaniki, elektryki i sprzętu elektronicznego i mechanicznego

• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako monter-mechanik / elektryk

• Znajomość systemów 400 / 230VAC, 500VDC, 24VDC, Ethernet i systemu CAN-bus

• Umiejętność pracy w oparciu o schematy elektryczne lub mechaniczne, instrukcje montażu i rysunki techniczne

• Znajomość różnych złączy, metod łączenia

• Prawo jazdy kat. B

• Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego – co najmniej komunikatywna

• Posiadanie lub chęć wyrobienia certyfikatu VCA

• Posiadanie numeru Sofi jest dodatkowym atutem

• Własny samochód, ubranie robocze i narzędzia są mile widziane

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (71)715-77-22, 501-346-642 lub 606-150-565 oraz o przesłanie CV poprzez odnośnik w ogłoszeniu lub na adres e-mail wpisując w temacie "Mechanik - pociągi (Holandia)"

Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Workingo Sp. z o.o. jest polską firmą specjalizującą się w usługach pracowniczych takich jak... wynajem pracowników, praca tymczasowa oraz rekrutacja personelu.
Koncentrujemy się na stworzeniu atrakcyjnej oferty dla przedsiębiorstw w zakresie optymalizacji kosztów personalnych. Gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady współpracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
zakwaterowanie, ubezpieczenie, kilometrówka
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Motoryzacja / Automotive