Mechanik/Elektromechanik

Stella Sp.zo.o.

Skierniewice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w trakcie produkcji,
• Dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn,
• Usuwanie awarii i usterek,
• Udział w przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu urządzeń produkcyjnych,
• Wykonywanie prac inwestycyjnych,
• Bieżąca współpraca z pracownikami innych działów,

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w usuwaniu awarii i naprawy urządzeń
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Możliwość uzyskania uprawnień SEP
• Możliwość przyuczenia do pracy w zawodzie
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pakiet medyczny

Praca jednozmianowa.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji