Mechanik/elektromechanik w serwisie samochodów ciężarowych

HM Serwis Group Sp. z o.o.

70-477 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Mechanik/elektromechanik

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: mvo/szc/2021

Zadania:

  • diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe pakiety: medyczny, ubezpieczeniowy oraz sportowy,
  • zdobycie dodatkowych umiejętności przy naprawach samochodów ciężarowych znanych marek,
  • prace od poniedziałku do piątku 8-16, 13-21, w soboty 7-15.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • znajomość mechaniki i/lub elektromechaniki samochodowej,
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej dotyczące samochodów ciężarowych będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive