Mechanik/ Elektromechanik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Legnica

Oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od posiadanego doświadczenia)
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, ZFŚS, wczasy pod gruszą, upominki dla dzieci, bonus świąteczny i jesienny, dodatek stażowy po 2 latach pracy)
  • Praca w systemie III-zmianowym, od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień i problemów technicznych w zakładzie produkcyjnym
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Min. 2-letnie doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Zadania:

  • Utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Bieżące naprawy, usuwanie usterek, realizowanie przeglądów, kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń
  • Analiza przyczyn awarii i proponowanie rozwiązań oraz działań zapobiegawczych
  • Proponowanie i wprowadzanie usprawnień oraz modernizacji w celu redukcji awaryjności
  • Aktywność w dziedzinie rozwoju i poprawy ergonomii i BHP pracy przy maszynach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy