MECHANIK/ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Mueller Fabryka Świec S.A.

Grudziądz, Biały Bór, kujawsko-pomorskie

MUELLER FABRYKA ŚWIEC S.A.
Jest wiodącym, międzynarodowym producentem świec, jednym z głównych pracodawców w regionie.

Miejsce pracy: Grudziądz, Biały Bór

Zadania

  • diagnostyka i naprawa maszyn,
  • analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych,
  • modernizacja istniejących i budowa nowych urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych,
  • konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn,
  • zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w zakresie automatyki i instalacji elektrycznych,
  • usuwanie usterek i awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych oraz bieżące naprawy w zakresie elektryki i elektroniki.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (Elektryk, Mechanik, Automatyk, Mechatronik),
  • praktyczna znajomość podstaw automatyki przemysłowej,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym).

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpłatną opiekę medyczną,
  • możliwość uzyskania nagród finansowych za zgłaszane pomysły usprawnień,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.