Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Mechanik / Elektromechanik Sprzętu Ciężkiego (Belgia)

zagranica

Maintec Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się serwisem sprzętu ciężkiego oraz rolniczego, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

-diagnostyka powstałych usterek w powierzonym sprzęcie ciężkim
- naprawa maszyn budowalnych (koparek, ładowarek, podnośników teleskopowych) oraz maszyn rolniczych
- praca głównie z maszynami marek Schaffer, Genie oraz Terex
- naprawy pod kątem hydraulicznym, pneumatycznym, mechanicznym i elektrycznym
- raportowanie wszelkich dokonanych napraw oraz wymian

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
- Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
- Premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
- Dodatek rodzinny
- Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
- Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
- Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
- Zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
- Zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
- Ubranie robocze

Wymagania

Wymagania:

- Kilka lat doświadczenia jako elektromechanik sprzętu ciężkiego oraz rolniczego
- Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub francuskiego – WARUNEK KONIECZNY
- Umiejętność samodzielnego diagnozowania powstałych usterek
- Kompleksowa znajomość budowy sprzętu ciężkiego oraz rolniczego (mechanika, pneumatyka, elektryka)
- Prawo jazdy kat. C
- Mile widziane doświadczenie w pracy z marką Schaffer
- Mile widziana umiejętność spawania (doświadczenie oraz uprawnienia nie są wymagane)

Firma Maintec specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.

więcej na www.maintec.net
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis