Mechanik/ Elektromechanik samochodowy \ Pomocnik

Adampol SA

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Adampol SA poszukuje do serwisu samochodów ciężarowych, pracownika na stanowisko:

Mechanik/Elektromechanik samochodowy \ Pomocnik

Miejsce pracy: Tychy

Wymagania:
Nie wymagamy doświadczenia od kandydatów ubiegających się na stanowisko Pomocnika.

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko: Mechanik/Elektromechanik samochodowy dla Kandydatów posiadających doświadczenie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ( umowa o pracę )
  • pakiet szkoleń
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • pakiet socjalny
  • zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Od ponad dwudziestu lat prowadzimy działalność w zakresie międzynarodowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne