Opis stanowiska pracy

Praca w serwisie autobusów w nowiutkim obiekcie

  • Obsługa, naprawa i montaż podzespołów mechanicznych, instalacji elektrycznych i elektronicznych
  • Obsługa i programowanie sterowników oraz urządzeń elektronicznych
  • Rejestrowanie wykonanych operacji w systemie
  • Praca w zespole

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz terminowość wypłat
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenia techniczne (Solaris, MAN, inne)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inna dogodna dla kandydata forma zatrudnienia
  • Dla zamiejscowych - możliwość bezpłatnego zakwaterowania w bazie hotelowej

Oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej zasadniczego zawodowego w zawodach: mechanik, lub elektryk samochodowy, elektronik
  • umiejętności posługiwania się rysunkiem technicznym
  • umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem kontrolno - pomiarowym
  • gotowości do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • solidności i odpowiedzialności

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie przy naprawach autobusów
  • doświadczenie przy naprawach agregatów grzewczych i klimatyzacyjnych
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń diagnostycznych
  • prawo jazdy

Prezentacja firmy

PKS w Grodzisku Maz Sp z o.o. jest następcą prawną Państwowego Pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne