Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

MECHANIK - DZIAŁ UTRZYMANIU RUCHU - GLIWICE

śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY:

• Zapewnienie prawidłowego i bezawaryjnego funkcjonowania i utrzymania w pełnej sprawności wyposażenia produkcyjnego znajdującego się na terenie zakładu
• Wykonywanie zadań prewencyjnych zgodnie z harmonogramem
• Prowadzenie dokumentacji (rejestr zadań, dokumentacja zadań prewencyjnych itp.)
• Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia
• Specyfikacja niezbędnych materiałów do powierzonych zadań
• Wykonywanie zadań zgodnie z systemem zarządzania jakością, systemem środowiskowym, systemem bezpieczeństwa i higieny pracy obowiązującymi w zakładzie

OFERTA:

• Praca w oparciu o umowę o pracę
• Stałe i stabilne zatrudnienie
• Pracę na trzy zmiany
• Zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży automotive
• Możliwość nabycia doświadczenia
• Szeroki pakiet benefitów
• Dodatki do wynagrodzenia + premie
• Wynagrodzenie ustalane indywidualne - w zależności od doświadczenia i umiejętności

Wymagania

WYMAGANIA:

• Wykształcenie techniczne/mechaniczne
• Umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Odpowiedzialność
• Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji