Mechanik - Dział Utrzymania Ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Główne zadania:

• Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
• Usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
• Instalacja nowych maszyn i urządzeń
• Ocena stanu technicznego maszyn i instalacji
• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
• Współpraca z innymi działami

Wymagania:

• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość czytania rysunków technicznych maszyn, schematów hydrauliki siłowej oraz pneumatyki
• Wykształcenie techniczne
• Znajomość budowy maszyn
• Wiedza z zakresu pneumatyki i mechaniki oraz hydrauliki siłowej

Oferujemy:

• Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• System premiowy
• Dodatki za dojazdy
• Realną możliwość rozwoju
• Pakiet benefitów pozapłacowych: m. in. lekcje języków obcych
• Miejsce pracy: Ostaszewo k/Torunia

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials