Mechanik ciężarowy, Norwegia

Work Supply

Łódz, łódzkie

Work Supply
Work Supply
Work Supply AS
Jesteśmy firmą rodzinną z 11 letnim doświadczeniem, która zatrudnia ponad 100 specjalistów w autoryzowanych serwisach samochodowych na terenie Norwegii. Świadczymy usługi dla partnerów skupiających światowe marki z branży motoryzacyjnej.

Kandydat wybierający naszą firmę otrzymuje legalną pracę oraz kompleksowe wsparcie umożliwiające rozpoczęcie kariery w Norwegii. Wiemy jak ważny jest dobry start, dlatego nasi pracownicy są otoczeni specjalną opieką. Pomagamy w sprawach urzędowych oraz dbamy o kwestie związane z organizacją mieszkania. Dokładamy starań aby zapewnić dobrą atmosferę sprzyjającą rozpoczęciu kariery zawodowej.

Miejsce pracy: Łódz

Autoryzowane serwisy w Norwegii zatrudni fachowców specjalizujących się
w naprawach pojazdów samochodowych.

Bezpieczny proces załatwiania formalności.
Przekonaj się jakie masz możliwości i weź udział w rekrutacji online!

Jeżeli pracowałeś z różnymi markami samochodów, chcesz rozwijać umiejętności w międzynarodowym środowisku, ta oferta pracy jest skierowana do Ciebie. Oferta pracy na stałe, zatrudnienie na norweskich warunkach!

Rekrutacja w Łodzi! Start pracy od zaraz!

Naszym pracownikom oferujemy:
Umowę na czas nieokreślony,
pracę w autoryzowanym serwisie,
wynagrodzenie jak w ASO
dodatki oraz nadgodziny
uniform służbowy,
kurs języka norweskiego,
znalezienie jednoosobowego zakwaterowania- wyposażonego we wszystkie niezbędne sprzęty, pokrywamy depozyt, płatność czynszu za mieszkanie po pierwszej wypłacie,
pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę,
odbiór z lotniska.

Pytania?
Wyślij do Nas swoją aplikację klikając aplikuj.
Znajdziesz nas na Whatsapp, w razie pytań zadzwoń.
Możesz też wejść na naszą stronę https://worksupply.eu
lub wyślij zapytanie na emai.

Główne obowiązki:
Naprawy mechaniczne i elektryczne,
diagnostyka komputerowa,
serwis i konserwacja pojazdów.

Preferowany kandydat powinien:
Posiadać dyplom mechanika lub tytuł czeladnika,
mieć minimum 3 letnie doświadczenie w pracy,
posiadać ważne prawo jazdy kat.B,
porozumiewać się w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Work Supply