Mechanik_Bełżyce OD ZARAZ

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej - poszukujemy osób z okolic Lublina, Bełżyc do pracy na stanowisku:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU_ BEŁŻYCE

Nr ref: MUR/BEL/2017

Obowiązki:

Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych;
Bieżące naprawy, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych;
Planowanie remontów maszyn i urządzeń;
Nadzór nad ciągłością utrzymania ruchu linii produkcyjnych;
Przezbrajanie formatów linii produkcyjnych;
Usuwanie bieżących awarii, podejmowanie działań zapobiegawczych, przeprowadzanie inspekcji, czyszczeń, smarowań, napraw planowych i nieplanowych sprzętu, inicjowanie zmian technicznych mających na celu podniesienie sprawności technicznej sprzętu;
Przestrzeganie procedur jakościowych GMP, GHP;
Kontrola i ciągłe doskonalenie procesu na swoim stanowisku pracy, dbanie o ciągłe podnoszenie wydajności i eliminowanie strat produkcyjnych (np. odpady, nieplanowane stopy).

Wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe;
Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu;
Systematyczność i precyzja w działaniu;
Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, innowacyjne podejście do pojawiających się problemów, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie 2500 zł netto;
Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.