ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik/ Automatyk

Miejsce pracy: Płońsk

Numer ref. MEC/024/EBY

Zadania:

  • Zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego w zakresie układów sterowania maszyn oraz techniki napędowej zgodnie z obowiązującymi standardami, wymogami bezpieczeństwa i jakości
  • Redukcja nieplanowanych przestojów we współpracy z Inżynierem Utrzymania Ruchu
  • Usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów
  • Prowadzenie analiz awarii (BDA) oraz wprowadzanie i śledzenie akcji korygująco-naprawczych
  • Wykonywanie okresowych inspekcji, realizacja działań prewencji dla wyznaczonego obszaru zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Zapewnienie doboru optymalnych parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji w celu maksymalizowania wydajności i efektywności linii produkcyjnej
  • Wykonywanie i diagnostyka układów sterowania, napędów i aparatury (w tym wykonywanie kopii zapasowych programów źródłowych sterowników, falowników, paneli operatorskich, sprawdzenie stanu uzwojeń silnika, diagnozowanie czujników, sterowników PLC, panelów HMI, przekaźników i styczników), działania zapewniające ciągłość produkcji

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio u Klienta
  • Wysokie wynagrodzenie + premie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwości awansu

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Wiedza z zakresu układów sterowania maszyn oraz techniki napędowej
  • 3-letnie doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń na stanowisku Mechanika/ Elektromechanika w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia SEP gr. 1, 2, 3
  • Język angielski na poziomie podstawowym

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację za pośrednictwem portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials