Opis stanowiska pracy

Nasz klient, firma transportu publicznego w Dublinie poszukuje doświadczonych mechaników autobusowych.

Oferta:

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Kontrakt bezpośrednio z firmą transportową
  • Wynagrodzenie €35,000 - €37,500 / rok (€16.82 - €18.02 / godz.)
  • Darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3-4 tygodznie pracy
  • Pomoc w znalezieniu stałego zakwaterowania, założeniu konta w banku, aplikacji o numer PPS itd.

Wymagania:

  • Min. wykształcenie zawodowe w zawodzie mechanika
  • Min 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika autobosów lub samochodów ciężarowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podjęcia stałej pracy w Irlandii

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się przez Skype.

Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

James Lewis Ltd are a market leader in supplying both contract an... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców