Mechanical Designer CATIA

ALTEN Polska

Starachowice, świętokrzyskie

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Mechanical Designer CATIA, który dołączy do naszego zespołu.

ALTEN Polska dostarcza usługi inżynieryjne, informatyczne i konsultingowe o wysokiej wartości dodanej, będąc w centrum procesu innowacji naszych klientów w różnych sektorach przemysłu. W 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work!
POSZUKUJEMY!

MIEJSCE:
Starachowice

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach rozwojowych oraz we wdrażaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych zgodnie z wymaganiami klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej 3D w oprogramowaniu CATIA V5
  • Konstrukcyjne opracowanie zleceń klientów w zakresie wyposażenia pojazdów – elementy mechaniczne
  • Fachowe wspomaganie działów produkcji, sprzedaży i zakupów w zakresie dokumentacji i rozwiązań konstrukcyjnych

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w używaniu oprogramowania CATIA
  • Język angielski B1/B2 lub niemiecki B1/B2

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
INFO: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami