Mechanical Design Engineer

HAYS

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Gdańsk
NR REF.: 1172691

Naszym Klientem jest skandynawska firma działająca w modelu EPC, która realizuje projekty Brownfield w sektorze Offshore. Gdańskie biuro projektowe firmy obsługuje zlecenia projektowe największych operatorów pól naftowych na świecie. Logo naszego Klienta widziane jest w Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Australii czy Brazylii. W związku z rozbudową portfolio firmy poszukujemy wysoce wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem w branży Mechanical dla sektora Offshore na stanowisko Mechanical Design Engineera.

Do jego zadań będzie należeć projektowanie i modyfikacje elementów mechanicznych poszczególnych części platform wiertniczych oraz urządzeń wspomagających ich pracę celem zwiększenia ilości wydobywanej ropy naftowej. Projektowanie odbywać się będzie przy użyciu programów: Plant 3D, Autodesk Inventor i/lub Aveva PDMS/E3D.

W związku z dużym nakładem pracy, firma poszukuje doświadczonych kandydatów, związanych zawodowo z projektowaniem wspomnianych elementów na potrzeby inwestycji w sektorze Oil&Gas. Z racji bliskiej współpracy z zagranicznym klientem, zainteresowana osoba powinna posługiwać się j. angielskim w stopniu przynajmniej komunikatywnym.

W zamian firma oferuje stałe zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B, konkurencyjne wynagrodzenie odpowiednie dla branży Offshore oraz możliwość wzięcia udziału w naprawdę interesujących, międzynarodowych projektach.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy