Materials Manager

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, dla której obecnie prowadzimy poszukiwania na stanowisko:

Materials ManagerMiejsce pracy: Łódź
Cel stanowiska:
Zapewnienie sprawnego planowania i zarządzania zapasami oraz zapewnienie ciągłości, czasowości i jakości raportowanych danych materiałowych. Koordynowanie projektów optymalizacyjnych i wdrożeń zmian mających na celu poprawę efektywności biznesowej w odniesieniu do potrzeb biznesowych i przepisów prawnych.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie raportów dotyczących zapasów i ich statusu w firmie
  • Analiza danych dotyczących efektywności Zarządzania Zapasami
  • Analiza trendów, które mogą wpływać na Zarządzanie Zapasami
  • Planowanie działań firmy, które mogą poprawić Zarządzanie Zapasami
  • Identyfikacja zestawu wskaźników KPI, które umożliwiają kontrolę prawidłowego wdrożenia projektu oraz poziomu realizacji celów
  • Wspieranie i współpraca z wszystkimi stanowiskami produkcyjnymi oraz logistycznymi
  • Minimalizacja kosztów zapasów poprzez wdrażanie i koordynowanie projektów związanych z Zarządzaniem Zapasami
  • Koordynowanie pracy pozostałych członków zespołu projektowego poprzez przypisywanie odpowiednich zadań, analizę raportów,
  • Wdrażanie rozwiązań Najlepszych Praktyk (Best Practices) dotycząchych Zarządzania Zapasami z innych oddziałów firmy
  • Współpraca z kierownikami działów w firmie
  • Zapewnienie wdrożenia (włączając testy, szkolenia, specyfikacje oraz dokumentację) systemu rozwiązań (elektronicznego oraz procesów)
  • Zapewnienie monitorowania istniejących rozwiązań systemowych (elektronicznych oraz procesów)
  • Koordynacja pracy wewnątrz komórki organizacyjnej oraz współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką materiałową
  • Znajomość nowoczesnych praktyk magazynowania oraz metod i narzędzi zarządzania gospodarką materiałową
  • Znajomość procesów logistyki i dystrybucji
  • Umiejętności interpersonalne w zakresie komunikacji i negocjacji
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Nasz Klient oferuje:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Pakiet benefitów tj. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpiecznie grupowe
  • Umowę o pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.