Material Master Data Operations Team Leader

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1136564

Dla naszego klienta międzynarodowejfirmy działającej na skalę globalną w branży szybko zbywalnych towarów konsumpcyjnych obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Material Master Data Operations Team Leader.

Zakres obowiązków:
Tworzenie danych w systemie SAP (BPM) dot. materiałów, wykonywanie wymaganych operacji związanych z właściwą konserwacją materiałów, dostarczenia wysokiej jakości danych podstawowych, które spełniają wymagania klientów wewnętrznych i zewnętrznych, zapewnienie wsparcia całej organizacji, w której wymagane są dane podstawowe.

Wymagania:
Osoba na tym stanowisku powinna posiadać: wykształcenie średnie, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, bardzo dobrą znajomość systemów komputerowych w szczególności Excel a także doświadczenie w pracy z systemem SAP. Kluczowe będą również umiejętności analityczne, profesjonalne podejście do obsługi klienta i utrzymywania z nim długofalowej relacji, umięjetność pracy pod presją.

Co oferujemy:
Pracę na cały etat w międzynarodowej, bardzo dobrze rozpoznawalnej firmie na rynku światowym oraz stałe wynagrodzenie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV. Jeśli ta oferta nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy