Material Development Manager

Antal Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Location: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem inżynierów R&D
  • Wyznaczanie celów i ich weryfikacja za pomocą wskaźników KPI
  • Opracowywanie i optymalizowanie receptury mieszanek gumowych
  • Opracowywanie koncepcji procesu technologicznego, uwzględniając dostępność materiałów, ich zastosowanie, wymogi klienta, przepisy ochrony środowiska
  • Współpraca z klientami i dostawcami w kwestiach materiałowych i technologicznych, poszerzanie listy klientów i utrzymywanie dobrych relacji businessowych
  • Współpraca i merytoryczne wsparcie techniczne dla całego zespołu firmy
  • Prowadzenie projektów uwzględniając indywidualne potrzeby klientów oraz dotrzymując oszacowanego harmonogramu pracy
  • Analiza trendów rynkowych i ich implementowanie do portfolio produktowego firmy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: chemia lub materiałoznawstwo
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach międzynarodowych, firmach produkcyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów R&D
  • Praktyczna wiedza w przeprowadzaniu i analizie procesów rozwoju mieszanek gumowych i plastikowych
  • Wiedza z zarządzania procedurą patentową i ulgami podatkowymi
  • Biznesowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Samochód służbowy
  • Pakiet relokacyjny
  • Pakiet socjalny: karta multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl