Maszynista z licencją A (UE) do obsługi pojazdów, maszyn, koparek dwudrogowych oraz lokomotyw

Budimex SA

Lublin, (miejsce pracy: Niemcy), lubelskie

Budimex SA

Miejsce pracy: Niemcy

Twoje zadania:

  • Regularne przewożenie i obsługa pojazdów, maszyn oraz koparek dwudrogowych, lokomotyw i pociągów sieciowych podczas budowy i naprawy energetycznej trakcji kolejowej.
  • Bezpieczne prowadzenie pojazdów trakcyjnych typu : SRT, OMF, koparka dwudrogowa, pojazdy 4AXE na naszych budowach na szlakach kolejowych.
  • Profesjonalne wykonywanie technicznych czynności przygotowawczych i końcowych. Wstawianie i wystawianie maszyn i pojazdów.
  • Ścisła współpraca z zespołami dopuszczającym, koordynującym i nadzorującym prace na szlakach.
  • Bezwzględne przestrzeganie wytycznych w ruchu kolejowym. Stawianie BHP jako priorytet.

Wymagania:

  • Posiadasz 3 letnie doświadczenie w pracy przy kolejowej, przesyłowej lub tramwajowej sieci trakcyjnej
  • Posiadasz Licencję maszynisty klasy A.
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia do obsługi maszyn dwudrogowych tj. SRT, OMF, koparka dwudrogowa, pojazdy 4AXE.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B. (warunek konieczny).
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. C lub C/E.
  • Mile widziane wykształcenie o profilu elektrycznym lub energetycznym.
  • Gotowość do pracy zagranicą w Niemczech.
  • Warunkiem podjęcia tego stanowiska jest sprawność zdrowotna i psychiczna oraz znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie lub chęć jego nauki do poziomu B2.

CO ZYSKASZ PRACUJĄC W BUDIMEX?

  • Zatrudnienie w niemieckiej spółce.
  • Atrakcyjne zarobki w euro, wypłacane terminowo.
  • Bezpłatna nauka języka Niemieckiego do poziomu min. B2 na terenie Niemiec.
  • Bezpłatny pakiet szkoleń technicznych wraz z certyfikacją uprawniających do wykonywania zawodu na terenie Niemiec.
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Bezpłatne, w pełni wyposażone kwatery.
  • Pełne ubezpieczenie na terenie Niemiec (niemiecka kasa chorych).
  • Świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld) w Niemczech.
  • Pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu.
  • Odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy.
  • Opiekę polskojęzyczną.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex SA Budimex SA

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy