Maszynista Urządzeń Nawęglania

Adecco Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ilość wakatów: 3
Miejsce pracy: Teren Huty Katowice

Zakres obowiązków:

  • Podawanie węgla do kotłów oraz jego rozładunek
  • Obsługa urządzeń nawęglania
  • Utrzymywanie w ruchu powierzonych urządzeń
  • Usuwanie usterek
  • Dozór urządzeń, wykonywanie obchodów

Nasz Klient nie oczekuje od Ciebie doświadczenia, sam przygotuje Cię do poprawnego wykonywania zawodu.

Minimum, którego oczekujemy to:

  • Wykształcenie średnie techniczne, zawodowe lub inżynieryjne z obszaru Energetyki
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w ruchu ciągłym (czterobrygadowym)
  • Gotowość do podjęcia stabilnego i długofalowego zatrudnienia
  • Brak obaw przed wykonywaniem pracy odpowiedzialnej
  • Zdolność do wykonywania pracy fizycznej

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie od 3600 PLN do 3700 PLN brutto miesięcznie (w tym dodatek zmianowy, premia regulaminowa 10% i premia motywacyjna do 5%)
  • Bogaty pakiet socjalny: bony żywnościowe 200 zł miesięcznie, dofinansowanie do wypoczynku, fundusz socjalny
  • Bony świąteczne, korzystny program emerytalny
  • Umowę o pracę - docelowo na czas nieokreślony
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • Jasno określoną ścieżkę awansu, od pracownika do kierownika działu
  • Wdrożenie do pracy i opiekę podczas zdobywania kwalifikacji

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: 051219/SOS/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.