Opis stanowiska pracy

Firma Amis Art Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje Maszynisty Offsetowego - Drukarza.

Opis stanowiska
1/ obsługa maszyn drukujących w technologii offsetowej,
2/ nadzór nad całością procesu drukowania,
3/ terminowa realizacja zleceń,
4/ ciągła kontrola jakości produkowanych wyrobów, oraz dbanie o wysoką ich jakość
5/ utrzymanie sprawności technicznej, dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

1/ wykształcenie zawodowe lub średnie,
2/ doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży poligraficznej,
3/ umiejętność zapewnienia ciągłości produkcji i kontroli wytwarzanych produktów pod względem jakościowym i ilościowym,
4/ dokonywanie zapisów wykonywanych operacji,
5/ terminowa realizacja wyznaczonych zadań,
6/ znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym,
7/ chęć podnoszenia kwalifikacji,
8/ sumienność, dokładność, odpowiedzialność, elastyczność, zaangażowanie i samodyscyplina.

Oferujemy
1/ umowę o pracę na pełny etat,
2/ atrakcyjne wynagrodzenie,
3/ możliwości rozwoju umiejętności zawodowych,
4/ szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Do aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Osoby spełniające powyższe wymagania oraz zainteresowane podjęciem pracy, zapraszamy do składania aplikacji!

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się w branży reklamowej, wiodącą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji