MASZYNISTA MASZYN OFFSETOWYCH

Drukarnia Prasowa S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia Prasowa S. A. w Łodzi Al. Piłsudskiego 82 poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

(do przyuczenia)

Opis stanowiska:

  • praca w zespole obsługującym nowoczesne offsetowe maszyny drukujące

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, w równoważnym czasie pracy
  • dyspozycyjność i obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole pracowników
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich

Oferujemy

  • umowę o pracę w nowoczesnej rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki zakres świadczeń socjalnych dla pracowników i ich rodzin

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert zawierających: CV, zdjęcie i list motywacyjny za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uwaga: Nie zwracamy przesłanych dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli z zaznaczeniem czy zgoda dotyczy tylko niniejszej, czy również przyszłych rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drukarnię Prasową S.A moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby niniejszej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Prezentacja firmy

Branża-Poligrafia-Usługi. <br/>Zakład z 60-letnią tradycją. Obecnie Spół... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna