Master Planner - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w branży elektroniki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Master PlannerMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Koordynowanie procesu planowania łańcucha dostaw i harmonogramu produkcji;
  • Udział w procesie transferu produkcji do Polski - parametryzowanie systemów;
  • Współpraca z Klientami, dostawcami w celu terminowej realizacji dostaw;
  • Koordynowanie zamówień sprzedaży i zaległości zamówień;
  • Współpraca z Zarządem firmy i działem logostyki;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, w celu optymalizacji procesów planowania i zaopatrzenia – praca z system SAP;

Wymagania:

  • min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze planowania (mile widziana branża elektroniczna, informatyczna, telekomunikacyjna itp.)
  • Znajomość systemu SAP ERP oraz bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • Umiejętność parametryzowania systemów procesie łańcucha dostaw;
  • Doświadczenie w procesie transferu produkcji (będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomość języka angielskiego – minimum poziom B2;
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami i dostawcami firmy;
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy;
  • Otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań i optymalizację procesów;
  • Predyspozycje do zarządzania zespołem - otwartość na rozwój zawodowy w strukturach firmy;

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Szkolenie wdrożeniowe i rozwojowe;
  • Rozwój zawodowy w strukturach firmy/awans;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Duża samodzielność w działaniu;
  • Udział w projekcie transferu produkcji do Polski;
  • Wsparcie zespołu; Nowoczesne narzędzia pracy;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.