Master data specialist

Michael Page

mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta- lidera branży FMCG poszukujemy kandydatów/tki na stanowisko: Master data Specialist.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest światowy lider w produkcji FMCG, który obecny jest na wszystkich kontynentach.

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych podstawowych do systemów AX.
  • Czuwanie nad integralnością danych.
  • Równoległe wprowadzanie danych do głównej bazy danych pracodawcy.
  • Procedowanie rejestracji nowych produktów w systemach AX4 i pracodawcy.
  • Procedowanie czynności transferowych dla produktów grupowych.
  • Bezpośredni kontakt z grupą przy wprowadzaniu modyfikacji znakowania produktów, modyfikacja znakowania.
  • Przygotowywanie i generowanie raportów na potrzeby działu.
  • Automatyzacja procesów wymiany informacji/danych.

Profil kandydata

  • Ukończone studia wyższe.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel.
  • Doskonałe umiejętności analityczne.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Praktyczna znajomość SQL będzie dużym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Praca w stabilnej, międzynarodowej organizacji.
  • Umowa o pracę wraz z atrakcyjnym systemem premiowym.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page