Opis stanowiska pracy

3-26-53590
Wynagrodzenie: 5501 - 7000 PLN

Dla naszego klienta, międzynarodowej formy posiadającej SSC w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:
Master Data Analyst
- Tworzenie i utrzymanie danych w SAP oraz innych systemach ERP
- udział w implementacji ze środowiska SAP ECC do SAP S4 Hanna
- Wsparcie w doskonaleniu procesów w kluczowych obszarach danych
- Tworzenie raportów
- Udział w globalnym projekcie

Wymagania:
- Doświadczenie na analogicznym stanowisku: Master Data
- Doświadczenie w pracy w SAP (mile widziane : SAP Master Data Management / Master Data Governance module; SAP4 Hanna)
- wykształcenie wyższe
- doskonała znajomość Excela
- biegła znajomość języka angielskiego

Korzyści:
- atrakcyjna lokalizacja Rondo Daszyńskiego,
- umowa o pracę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
- praca w międzynarodowym środowisku

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting