Master Data-Analityk Danych

InPost S.A.

Kraków, małopolskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Praca nad bazą danych w różnych systemach,
  • Współpraca z zespołami IT, pionami biznesowymi i dostawcami zewnętrznymi w celu implementacji danych
  • Tworzenie, tłumaczenie oraz nadzorowanie rozwiązań wspierających gromadzenie, agregację, konsolidację i dystrybucję danych.
  • Zapewnienie nadzoru nad systemem zarządzania danymi podstawowymi, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiednich procedur w celu zachowania integralności danych
  • Prowadzenie wszelkich dodatkowych działań mających na celu standaryzację procesów
  • Praca nad tworzeniem procedur i instrukcji
  • Wsparcie od strony analitycznej osób zarządzających firmą
  • Sporządzanie zapytań oraz raportów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym
  • Dobra znajomość baz danych, VBA oraz MS SQL
  • Znajomość zagadnień zarządzania danymi podstawowymi
  • Doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu rozwiązań
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się firm w Polsce
  • Stałe godziny pracy,
  • Dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport,
  • Możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.