Opis stanowiska pracy

Salon masażu w centrum Krakowa poszukuje masażystki na cały lub część etatu, także soboty i niedziele.

Wymagania

Wymagania:
- zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- wysoka kultura osobista i uczciwość,
- doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe jest mile widziane, nie stanowi jednak kryterium koniecznego (prowadzimy szkolenia wewnętrzne),
- miła aparycja,
- brak nałogów.

Oferujemy:
- pomoc na starcie (w przypadku braku wymaganego doświadczenia prowadzimy wewnętrzne szkolenia),
- możliwość pracy w młodym, kulturalnym i zaangażowanym zespole,
- wszelkie materiały i środki niezbędne do pracy,
- wysokie zarobki i uczciwy system rozliczeń,
- pracę na cały etat lub na część etatu,
- pracę w elastycznych godzinach z możliwością dopasowania grafiku zajęć - również dla studentki studiów dziennych / zaocznych / wieczorowych / młodej mamy,
- nowoczesny gabinet w ekskluzywnej kamienicy w centrum Krakowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv lub informacji o sobie na adres mailowy wskazany w ogłoszeniu

Rekrutację prowadzi Pani Laura Pamuła.

Prezentacja firmy

Spółdzielnia Socjalna Transkolektyw

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne