Masażystka bez doświadczenia, 6000 € miesięcznie, Monachium Niemcy

zagranica

PolFach Polnische Facharbeiter

Opis stanowiska pracy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje do niemieckiego gabinetu masaży erotycznych z Monachium: Masażystek. Konieczna znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki

  • Miejsce pracy: miasto Monachium (München) Niemcy
  • Termin rozpoczęcia: natychmiast lub w późniejszym terminie
  • Praca jest na stałe, na pełny etat od 4 do 6 dni w tygodniu, elastyczne godziny pracy
  • Gabinet masaży erotycznych jest od ponad 10 lat znany w Monachium, dzięki centralnej lokalizacji, stałej i licznej klienteli oraz wysokich standardów usług i pracy
  • Główne zadania:
  • Wykonywanie masaży erotycznych całego ciała (oczywiście na początku współpracy nie trzeba znać wszystkich technik. Nastąpi szkolenie. Salon świadczy usługi tylko w zakresie masaży erotycznych (a nie zdrwotnych)
  • Masaż wykonywany jest w negliżu
  • Dbanie o zadowolenie klienta i dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • Utrzymanie higieny, porządku w gabinecie

Wymagania

  • Młody wiek, atrakcyjny i zadbany wygląd, szczupła figura
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie nie jest wymagane, nastąpi szkolenie!
  • Poszukujemy Pań uśmiechniętych, z miłym podejściem do Klienta, otwartych i komunikatywnych, nie majacych problemów z masażem całego ciala obcych osób
  • Gotowość do pracy na dłuższy czas, przynajmniej na 6 miesięcy

Oferujemy

  • Legalna praca na warunkach niemieckich
  • Gwarantujemy stabilną i dużą liczbę masaży
  • Profesjonalna kampania reklamowa (zdjęcia i reklama w internecie)
  • Zarobki miesięczne netto: ok. 5000 do 6000 euro (zależy od ilości masaży)
  • Codzienne wypłaty na bazie prowizji od wykonanych masaży
  • + Napiwki od klientów
  • Zakwaterowanie zapewnione i płatne ok. 400 do 500 euro miesięcznie

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV e-mail lub o kontakt telefoniczny. Dodatkowo prosimy o załączenie kilku zdjęć twarzy oraz całej sylwetki.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach z siedzibą pod Stuttgartem świadczy od roku 2012 usługi... pośrednictwa pracy dla obywateli polskich, poszukujących legalnej pracy w Niemczech,Austrii i Szwajcarii. Oferty dotyczą pracy stałej o atrakcyjnych zarobkach
i u sprawdzonych pracodawców niemieckich.

Na naszej stronie internetowej znajdują się najnowsze oferty pracy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz najważniejsze informacje o nich. W razie zainteresowania pasującą ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Co należy wiedzieć o Agencji Pracy PolFach:

• mówimy po polsku,
• za nasze pośrednictwo pracy nie pobieramy żadnych opłat,
• nasze oferty pracy sa legalne, bezpieczne i zapewniają takie same atrakcyjne wynagrodzenie jak obywatelom niemieckim,
• oferujemy niemiecką umowę o pracę stałą wraz z pełnym pakietem socjalnym,
• udzielamy wszystkich informacji na temat posiadanych ofert pracy,
• współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi niemieckimi pracodawcami,
• wspieramy w realizacji formalności urzędowych w Niemczech (ubezpieczenie, meldunek, nadanie numeru nip, otwarcie konta bankowego).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
225,00 zł - 350,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
+ Napiwki od klientów
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna