MASAŻYSTA/ FIZJOTERAPEUTA

Włochy, Hiszpania, zagranica

Medikool Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Praca polega na wykonywaniu zabiegów z zakresu fizykoterapii oraz rehabilitacji (masaże, okłady borowinowe, zabiegi z fizykoterapii) dla grup niemieckich (osób starszych) przyjeżdżających do hoteli w krajach UE na turnusy wypoczynkowe.

Oferujemy pracę we Włoszech, Hiszpanii.

Wymagane od kandydatów: język niemiecki.

Wynagrodzenie miesięczne 4320 zł brutto + napiwki.

Wymiar czasu pracy – 240 godzin miesięcznie.

Wymagania

Godziny nadliczbowe płacone dodatkowo.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk aplikuj lub o kontakt na adres mailowy: monika.bekiesz@medikool.pl bądź pod numerem telefonu: 601-182-913

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która prowadzi dwa rodzaje działalności:
- Centrum Zdrowia w... Skoczowie
- Współpraca z dużym touroperatorem (wykonywanie dla gości touroperatora masaży oraz zabiegów z zakresu fizykoterapii) na terenie Europy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inne , Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna