Marketing: zdobądź doświadczenie w roli Specjalisty ds. Marketingu!

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma marketingowa z ponad 5-letnim doświadczeniem na rynku w związku z poszerzeniem swojej działalności oraz kolejnymi planami ekspansji poszukuje kandydata, który chce zdobyć doświadczenie w zespole marketingowym.

Zadania:
- pomoc w zakresie tworzenia planów marketingowych i ich realizacja;
- Wsparcie bieżących działań marketingowych;
- Z czasem samodzielne prowadzenie projektu dla naszego Klienta
Wymagania:
- Świadomość biznesowa i umiejętność współpracy z osobami na różnych poziomach organizacji;
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i energia w działaniu;
- Samodzielność i proaktywność
- Dostępność od zaraz;
- Kreatywność i rzetelność

*znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem
*doświadczenie bądź studia w branży marketingowej – będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Możliwość promocji w strukturze firmy;
- Samodzielność w realizacji działań;
- Współpracę z dynamicznym zespołem i dobrą atmosferę pracy;
- Profesjonalne szkolenie wprowadzające;
- Możliwość wyjazdów szkoleniowych krajowych i zagranicznych
- Możliwość samodzielnego poprowadzenia kampanii marketingowej

Wykorzystaj szansę i zacznij współpracę z najlepszymi w branży!
Czekamy na Twoją aplikację!

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media