Marketing specialist/copywriter

Mediamass 365

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych członków naszego zespołu.
Lubisz pisać? Lubisz udzielać się na forach w Internecie? Niestraszna Ci żadna tematyka? Chcesz, aby Twoje teksty czytały tysiące osób? Masz w sobie szaleństwo, jesteś wulkanem energii i nie boisz się wyzwań ?
Mediamass to miejsce dla Ciebie !

Czym będziesz się u nas zajmować:
✅prowadzeniem i redagowaniem blogów oraz fanpage'y,
✅tworzeniem tekstów i haseł reklamowych,
✅pisaniem tekstów seo itp.

Wymagania

Jeżeli:
✅masz doświadczenie w marketingu (po stronie agencji lub
Klienta) poparte skutecznie zrealizowanymi kampaniami,
✅potrafisz w jasny sposób wyrażać myśli i piszesz ciekawe
teksty,
✅znasz podstawy działań SEO,
✅dobrze organizujesz sobie czas pracy i sprawnie zarządzasz
projektami,
✅Microsoft Office nie ma przed Tobą tajemnic,
✅wiesz jak analizować efekty prowadzonych kampanii,
✅znasz na wysokim poziomie zasady ortografii, stylistyki i
gramatyki,
✅potrafisz dostosować się do różnorodnej tematyki projektów,
to znaczy, że ta praca czeka właśnie na Ciebie!
Wyślij do nas swoje CV, a my chętnie się z Tobą skontaktujemy.

Prezentacja firmy

Integrujemy te dziedziny marketingu online, w których jesteśmy ekspertam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja