Marketing Project Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1148253

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa bądź Poznań
Praca zdalna: Na czas COVID-19 100% praca zdalna
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 80 – 95 zł netto/h

Zadania:

  • Współpraca z całym oddziałem IT w organizacji
  • Prowadzenie projektów z zakresu Employer Branding / Marketing / Public Relation
  • Współpraca z kierownictwem wyższego szczebla i różnymi grupami interesariuszy
  • Prowadzenie globalnych projektów, praca w międzynarodowym i multikulturowym środowisku

Wymagania:

  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dedykowanych rynkowi/ branży IT
  • Zdolność do kierowania/współpracowania z zespołami Agile
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - umiejętność efektywnej pracy z kierownictwem wyższego szczebla i różnymi grupami interesariuszy
  • Doświadczenie w globalnych, złożonych organizacjach
  • Wiedza i doświadczenie w pracy przynajmniej w jednym z obszarów: Employer Branding / Marketing / Public Relation
  • Kreatywność, elastyczność i otwartość
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy